Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem, który stawia na jakość, funkcjonalność, wygodę i wygląd. Wierzymy, że wnętrza domu tworzą z nami spójną całość. Świadome dobieranie mebli ma wpływ na nasze samopoczucie, co przekształca się na komfort życia. Jesteśmy po to, by zadbać o piękno i wygodę Twojego wnętrza.

FURNE to polska firma, która została założona przez dwojga ludzi.

Dawida, który na pierwszym miejscu stawia praktyczność i komfort oraz Magdalenę, która poprzez kreatywną duszę wie, co jest jakościowo piękne. FURNE to nie tylko sklep mebli tapicerowanych, to miejsce stworzone z pasji i z myślą o innych.

Dlaczego FURNE?

Meble tapicerowane FURNE wykonane są z litego drewna, które zbliża nas do natury. Zapewnia długotrwałą wierzytelność i jest przyjazne w świecie alergików. Materiały wykorzystane do produkcji są wysokiej jakości, a wykonanie mebli odbywa się w sposób ręczny na każdym z etapów jego tworzenia, co pozwala na dopracowanie najmniejszych detali.

Meble dostosowujemy do zmieniających się trendów oraz oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Wkładamy całą swoją duszę, aby urzekały designem i komfortem. Stale rozszerzamy asortyment, a to wszystko po to, abyś spełnił swoje marzenie o praktycznych i niezwykłych wnętrzach.

Naszą ofertę kierujemy do osób, które urządzają wnętrze swojego domu, mieszkania, biura, restauracji i innych miejsc , w których meble tapicerowane FURNE zagoszczą na długie lata. Może tą osobą jesteś właśnie Ty?